Hakkımızda

1979 Yılında Asansör Konsolları üretimine başlayan EREN MAKİNA; bugün 3500 m2 kapalı alanda, son teknolojiye sahip 30’un üzerinde makina parkuru ve kalıp haneleriyle hizmet vermektedir.

EREN MAKİNA; AR-GE çalışmalarını ağırlıklı olarak Asansör Ray Bağlantı Konsolları üzerinde yoğunlaştırarak dünyada ilkleri gerçekleştirmiş ve sektöründeki diğer firmalara ilham olmuştur.

Yurt içi ve yurt dışında 1300’den fazla müşteri portföyüne sahip olan EREN MAKİNA, asansör konsolları konusunda sektörde liderliğini kanıtlamıştır.

EREN MAKİNA olarak; personelimizin eğitimlerini en üst seviyeye çıkararak gelişen teknolojiye uyum sağlamak ve yenilikleri hızlıca hayata geçirmek temel prensibimizdir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında ve doğru ürünlerle gidermek ve  “KALİTE HERKESİN HAKKIDIR” inancıyla kaliteli ürünü uygun fiyata sunmak için gece gündüz çalışmaktayız.

Asansör ray bağlantı konsolları konusunda sektörde lider konumumuzu koruyarak Türkiye’de ve Dünyada daha fazla “mutlu müşteri” kazanmak en büyük hedefimizdir.

EMA ailesi olarak biliyoruz ki; müşterilerimizin memnuniyeti kadar mutluyuz.